Zavolejte nám
Naga pro s.r.o. - telefon
+420 725 779 557
Napište nám

Export - import - transport

S rozšiřováním obchodních aktivit vyvstal problém se zajišťováním spolehlivé a flexibilní autodopravy tak, abychom přepravili jednak vlastní obchodní zboží a v posledních letech také zajistili dopravu pro naše obchodní partnery.

V současné době máme dopravně-logistický systém, poskytující komplexní dopravní službu od objednávky po samotnou realizaci.

Přepravujeme menší zásilky (např. 1 pal. až 3,5 t ), náklady střední velikosti, tj. 5-10 t na plachtových vozidlech střední tonáže, ale také celovozové náklady na kamionech. Přepravované zboží je po dobu přepravy pojištěno, po celou dobu máme přehled o nákladu, řidiči jsou na mobilech.

Zajistíme pro Vás export/import do a ze států: Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Bosna, prostřednictvím našich smluvních partnerů i ostatní státy EU.

Jednou z dalších aktivit je také zajištění dispečinku pro soukromé dopravce, kteří sami řídí své vozidlo a nemají tak prostor k hledání dalšího navazujícího nebo zpátečního nákladu.

Pro naše obchodní partnery, firmy výrobní i obchodní, zajišťujeme přepravu nákladů v rámci České republiky a také export i import v rámci EU. Důležitá je pro nás také vyrovnaná platební bilance spolupracujících firem. Proto, budet-li potřebovat něco přivézt – odvézt, kontaktujte nás.

Doporučené odkazy